Dále provádíme....

Koupelny
Koupelna je sice nejmenší, ale možná nejsložitější místností v každém bytě. Koupelny ve starých zástavbách většinou doslova volají po rekonstrukci.
více...

Provádíme montáž plastových oken a dveří
Provedeme demontáž vašich stávajících oken a dveří,provedeme montáž plastových oken a dveří včetně příslušenství, provedeme zednické zapravení.
více...

Provádíme vnitřní i vnější omítky
Teprve vnější omítky dělají konečný vzhled exteriéru budov a vnitřní omítky zase útulný interiér. Atraktivní vzhled fasády objektu a kvalitně upravené zdi, které navíc plní požadavky vysoké odolnosti je vizitka každého majitele nemovitosti.
více...

Provádíme zateplení fasád
Zateplením fasád lze snížit výdaje za topení až o 40%, díky zateplení fasády získáte lepší vzhled domu, zateplení fasád zvyšuje životnost domu, zateplení má svůj účel i v létě: nepropouští teplo, většina zateplovacích materiálů pohlcuje zvuk, fasáda domu je po zateplení nehořlavá (zamezuje šíření požáru). 
více...

Provádíme montáž sádrokartonu
Zhotovíme instalační příčky, příčky, předstěny, protipožární konstrukce, stropní podhledy včetně bodového osvětlení atd.
více...

Provádíme pokládku zámkové dlažby
Oblíbený typ dlažby pro dláždění přístupových a příjezdových cest, chodníků, nádvoří, teras, různých posezení, například u grilu, bazénu apd.. Tloušťka dlažby je cca od 4 do 10 cm. V případě chodníků postačí tenčí dlažba, pro vyšší zatížení - např. u příjezdových cest pro motorová vozidla - se používá dlažba s tloušťkou 8 - 10 cm.
více...

Betonářské práce
Provedeme různé betonářské práce, například chodníky, vjezdy, průjezdy, dvory, posezení, věnce, podlahy, atd.
více...

Elektroinstalace
Provedeme nové rozvody elektřiny v mědi včetně vypínačů a zásuvek, různého osvětlení a lampiček dle vlastního výběru atd.
více...

Montáž vodoinstalace
Provedeme nové rozvody vody, kanalizace, nové připojení pro pračku nebo myčku atd.